שאלות ותשובות

לאורך הדרך, נשאלתי שאלות רבות על ידי לקוחות ומתעניינים.
הנה כמה מהן והתשובות עליהן, בתקווה שיהיו לכם לעזר.

מה זה אימון ומה כולל תהליך האימון ?

שאלה מצוינת. אימון הוא הגשמת מטרות דרך בחירות של המתאמן.האימון הוא תהליך קצר וממוקד שמורכב מ-8 פגישות שבועיות אישיות(זה התהליך הכי קצר אולם,הוא לא מתאים לכל אחד,תלוי בבן אדם עצמו ובאישיות שלו,בדרייב שלו להשיג את המטרה ובמטרה שלו כמה היא גדולה) . כל פגישה היא פעם בשבוע בת שעה וחצי הפגישות יכולה להיות פגישה פנים מול פנים או פגישה טלפונית. בפגישות האלה אתם המתאמנים יכולים להיות על כל מטרה שברצונכם להשיג ואתם לא יכולים להשיג אותה לבד. בפגישות הללו אתם מקבלים אפשרות לברר לעצמכם היכן אתם נמצאים כיום בתחומי החיים השונים, ולאן אתם רוצים להגיע.
אימון הוא שותפות מלאה בין המתאמן למאמן כאשר המתאמן מביא איתו את הכוחות, היכולות, הרצון, הלקיחת אחריות מלאה על חייו, התמדה, נחישות, והתחייבות לכל אורך התהליך. כל פגישה המתאמן לוקח על עצמו משימות קונקרטיות לביצוע שהוא בוחר, אשר יוצרות התקדמות באימון.
ואני מביאה את עצמי במלוא מובן המילה אני מתחייבת לתת את האימון הכי טוב שאני יכולה, לשמור על סודיות מוחלטת בהקשר לפרטי המתאמן, אני מתחייבת לעודד ולהעצים, לתמוך, להקשיב ולשקף, לאתגר,להכיל, להאמין במתאמנים שלי הרבה יותר מאשר הם מאמינים בעצמם, להאיר ולהעיר להם את הנקודות החשובות שהם לא רואים, להשתמש בכל מיומנויות האימון ובכלים שצברתי כאדם וכמאמנת. ובנוסף, אני מתחייבת להרחיב להם את המודעות העצמית שלהם בכל נושא האימון
האימון מתאים למתאמן או מתאמנת בני 21 ומעלה אחראים רציניים ומחויבים לכל תהליך האימון. האימון מתאים למתאמן או מתאמנת אשר אני לא מכירה היכרות קרובה, ולא ייתכן פוטנציאל לניגוד אינטרסים במידה ואני אאמן אותם.

ראוי לציין שאימון הוא לא טיפול ולא ייעוץ. האימון מכוון תוצאות ובנוי על מעשים בפועל ולא רק על שיחות. האימון כולל היכרות אישית, בניית תמונה מיטבית- חזון, הגדרת מטרות, בניית תוכנית אימון, נקיטת פעולות והשגת תוצאות.
האימון הוא תהליך ממוקד וקצר כדי להשיג תוצאות מרביות לעתיד. האימון לא נועד לעסוק בניתוח והבנת העבר, אלא מתמקד בהגשמת מטרות הקשורות להווה ולעתיד. האימון הוא על פי הגישה של אלפרד אדלר ובעזרת הכלים והמיומנויות שלמדתי בשיטה של אדלר בשילוב לימוד ורכישת כלים רבים שרכשתי מסדנאות,ספרים,הרצאות,סמינרים וקורסים של מנטורים מובילים בארץ ובעולם. עם שינוי מהפכני שעשיתי בחיי. כל מה שנאמר לעיל עוזרים למתאמנים להגיע לתובנות משמעותיות בחייהם וכתוצאה מכך לבצע שינוי משמעותי בחייהם.

על אילו נושאים אפשר להתאמן באימון?

שאלה מעולה. הנושאים לדוגמא שאפשר להתאמן עליהם באימון הם כדלקמן: בניית ביטחון עצמי, העלאת הערכה עצמית, כל נושא אשר מעסיק את המתאמן אפשר להתאמן עליו, בחירה במסלול קריירה, בניית עסק מצליח ומרוויח, להיות אנשים עסקים שהם מותגים מצליחים ומרוויחים, יצירת זוגיות טובה וראויה, שיפור הזוגיות הקיימת, גילוי החזון והייעוד בחיים, אורח חיים בריא, הגשמת חלום, הגשמה עצמית, התקדמות בקריירה, שיווק עצמי, שיווק העסק הקיים, התמודדות עם מחלה,התמודדות עם שינוי, ביצוע של שינוי בחיים, משברים, אסרטיביות, ביצוע של שינוי מקצועי, שיפור מערכות יחסים, התפתחות אישית, אימון על עשיית דבר חדש אותו לא עשיתם מעולם כמו הוצאה של הרצאה לאור, הוצאת עצמכם לאור, הוצאת סיפור אישי לאור והוצאה של הבשורה שלכם לעולם ועוד…

איך אדע אם אימון אישי מתאים לי?

שאלה מעולה. בשביל לענות על התשובה הזאת עליכם להפנות את השאלה לעצמכם – האם אתם מוכנים לקחת אחריות מלאה על חייכם? האם אתם רוצים לעשות שינוי בחייכם והאם אתה מוכנים לשלם את המחיר הכרוך בשינוי שאתם תעשו?
האם אתה מוכנים להתחייב התחייבות מלאה קודם כל כלפי עצמכם ואחר כך כלפיי לכל אורך האימון?

האם יש אנשים שאימון אישי לא מתאים להם?

שאלה מצוינת. אכן אימון אישי אינו מתאים לכל אחד. אימון אישי אינו מתאים לאנשים אשר מרגישים בנוח במקום בו הם נמצאים ואינם מעוניינים לעשות שינוי ולבצע אתגרים בחייהם. אימון אישי לא מתאים לאנשים שלא רוצים לקחת אחריות מלאה על חייהם ואנשים שלא מעוניינים לבצע פעולות כי אימון מבוסס על ביצוע פעולות.בנוסף,אימון לא מתאים לאנשים אשר נמצאים במצב של דיכאון, חרדה או שיש להם תסמונות נפשיות אחרות עליהם לפנות ישירות לטיפול נפשי אצל מומחים שהוסמכו לכך כמו פסיכולוג או פסיכיאטר.

איך יודעים אם האימון הצליח?

שאלה מצוינת. אימון הוא תהליך שמתחיל ממצב של לקיחת אחריות של המתאמנים על חייו ועל עתידו אם אתם מרגישים שאתם לא מוכנים לקחת אחריות מלאה על חייכם מאמן אישי לא יוכל לעזור לכם. אימון אישי יכול להיכשל במידה והפסקתם לעמוד בהתחייבות שלכם לבצע שינוי.

האם בתהליך האימון יש שמירה מלאה על הסודיות?

שאלה מעולה בהחלט כל דבר שנאמר במסגרת הפגישות נשמר בסודיות כולל הפרטים המלאים של המתאמנים. המתאמנים חושפים בפני המאמן דברים מאוד אינטימיים על חייהם ולכן המאמן מחויב לשמירה על סודיות. חשוב מאוד לציין שדברים שנאמרים באימון עצמו אינם מועברים לאף גוף או מוסד.

מה יצא לכם מהאימון איתך?

שאלה מעולה אז מה באמת יצא לכם מהאימון איתי: תוצאות רבותיי תוצאות.

אני מאמנת שאובססיבית לתוצאות של המתאמנים והמתאמנות שלי. הגשמת חלום שלכם או כל רצון אמיתי שלכם,העלאת הביטחון העצמי והערכה העצמית, גיוס אומץ לעשות דברים שטרם עשיתם,הבאה לידי מימוש של הכישרונות שלכם והפוטנציאל שלכם,הגעה למקומות מוארים וטובים בחייכם בדרך הכי נכונה והכי מדויקת לכם.התגברות על הפחדים והאמונות המגבילות : לא מספיק טוב, פחד מכישלון,פחד מהצלחה,פחד ממה אנשים יגידו,פחד מביקורת,פחד מלהיות שונה ועוד… 

תרוויחו פי 3 מהשליחות שלכם. תהיו אנשי עסקים משפיעים, מצליחים ומובילים.

ברגע שתעשו שינוי בתחום הנכון והמדויק כל תחומי החיים כל תחומי החיים שלכם גם יקבלו תפנית ויעלו גם כלפי מעלה.

עוד דבר עיקרי שיצא לכם מהתהליך איתי במידה ואתם תעבדו איתי על הוצאת ההרצאה שלכם לאור, אתם תצאו עם הרצאה מנצחת עם מסרים שמדויקים לכם ולקהל היעד שלהם,תצאו שאתם יודעים לשווק,למכור את ההרצאה שלכם פי3 ולמלא אולמות.

בהרצאה שלכם תהיו נינוחים על הבמה ותרצו את ההרצאה שלכם בביטחון מלא.

בתהליך הוצאת הסיפור האישי/ האמת שלכם/ הבשורה שלכם לאור אתם תעברו טרנספורמציה אדירה בחייכם ותתגברו על כל הפחדים והחסמים בדרך לאחר מכן אתם תהיו אנשים אחרים ושונים מאשר האנשים שנכנסתם לתהליך. בנוסף, יש גם תהליך איתי בו אני הופכת מרצים למותגים ואז הרבה יותר קל להם למכור את ההרצאה שלהם ולחשוף אותה להרבה מאוד אנשים.