להפוך לעסק שהוא מותג מנצח ומרוויח,

ולהכפיל פי כמה את ההכנסות שלך!

היי, אני נויה אור יהב, מרצה, מאמנת אישית ועסקית ויועצת עסקית.

בשנים האחרונות יצא לי ללוות מאות בעלות עסקים אל עבר הצלחה עסקית וכלכלית ולהוציא אותן לאור.

במהלך השנים שבהן ליוויתי אותן יצא לי לראות שמבחינת פוטנציאל, כולן יכלו להצליח מאד אך למרות זאת הן שמו לעצמן רגל באופן לא מודע פעם אחר פעם :

כל זה הוביל למצב של אכזבה, תסכול והרגשת פספוס גדולה.

בתחושה שלהן, החלום לפרוץ קדימה, להקים עסק מצליח ומרוויח התנפץ להן לרסיסים.

רובנו פועלות רק כשאנחנו מגיעות למקום שאין לנו כבר ברירה, אלא לעשות שינוי ושדרוג מיידי בעסק שלנו:

כשאנחנו נמצאות צעד אחד מלסגור את העסק שלנו, צעד אחד לפני הויתור על החלום הגדול שלנו או שהבעיה שאנחנו נמצאות בה כבר ממש גדולה.

אני מכירה את המקום הזה ומבקשת ממך: אל תהיי שם במקום הזה ואל תגיעי למצב שאת נמצאת במצב של חוסר ברירה מוחלט.

אל תגיעי לכך שאת בוחרת בדקה ה-99% להיעזר באשת מקצוע כשאת רגע לפני ויתור על החלום הגדול וסגירת העסק.

לאחרונה ולאור הביקוש, החלטתי לפתוח מחדש את תהליכי הליווי שלי ולקבל עוד מספר  בעלות עסקים, כאלו, שההצלחה בוערת בהן מבפנים, כאלו שרעבות להצלחה גדולה, שהן רציניות ומחויבות, כאלו שרוצות להצליח בגדול בעסק שלהן, מוכנות לעשות הרבה כדי שהעסק שלהן יצליח, מוכנות להשקיע בעצמן ובעסק שלהן וידעות שההשקעה הזאת תניב להן פי כמה וכמה והתוצאות שיקבלו יחזירו את ההשקעה ובגדול. כאלו שרוצות להיות מותג מוביל, מנצח ומרוויח ומוכנות להביא את עצמן לרמת המצוינות הכי גבוהה שיש.

בתוכניות הליווי שלי, אני אלווה אותך ואעזור לך לבדל את העסק שלך ולהפוך אותך ואת המוצרים והשירותים שלך למותג נחשק, כזה שלא מתחרה עם אף אחד כי הוא בליגה אחרת מהשאר.

 

אם החלטת שזה הזמן שלך להפוך להיות עסק שהוא מותג מנצח ומרוויח שמרוויח עשרות אלפי שקלים כל חודש,

אני מזמינה אותך להשאיר פרטים ממש כאן.

ויחד נבדוק התאמה לאחד מתהליכי הליווי שלי

שמי נויה אור יהב. אני אחות אונקולוגית אקדמאית אקדמאית בדימוס ומאמנת אישית ועסקית ויועצת עסקית מצליחה בהווה לפני כמעט 3 שנים התפטרתי ממקום עבודתי הקבוע והבטוח לאחר 25 שנות ותק, ויצאתי לדרך חדשה ולא ידועה ללא תמיכה או עוגן כלכלי.

שילמתי מחירים כבדים כדי להגיע למקום בו אני נמצאת היום, עבדתי קשה מאוד ולא ויתרתי לרגע.

כיום אני יזמית, אשת עסקים, מרצה, מאמנת אישית ועסקית ויועצת עסקית שמובילה בעלות עסקים לתוצאות והצלחות גדולות.

יש לי קהילה מעל 100,000 איש שעוקבים אחריי ברשתות החברתיות וברשימות התפוצה המומחיות שלי היא לקצר לך את הדרך משמעותית כדי להפוך אותך להיות עסק שהוא מותג מוכר, מוביל, משפיע ומרוויח בתחומן.

ומי יודע, אולי עכשיו הגיע תורך!

מה המותגים שליוויתי מספרים עליי?

כתבו עליי

שאלות חשובות ותשובות

אני בטוחה שחלק מהפעולות שכבר עשית בעבר כן עבדו לך במידה מסוימת. אנחנו ניקח את מה שעבד לך, נשלב את הטכניקות והשיטות שלי ויחד נגיע ליעדים שנציב. במהלך התהליך אאמין בך,אעצים אותך ואגרום לך להאמין בעצמך.ההערכה העצמית שלך והביטחון העצמי שלך יגדלו אז אין מצב שאת לא תצליחי ובנוסף,תגייסי את האומץ לעשות הרבה דברים שלא עשית קודם לכן.

כל עוד את מוכנה לעשות הכל כדי להצליח, אני מתחייבת להוביל אותך עד ההצלחה שלך ולא אעזוב אותך עד שתצליחי!

בתהליך הזה את יוצאת אשת עסקים עם ביטחון עצמי גבוה והערכה עצמית גבוהים,אסרטיבית,כובשת ומצליחנית.

נכון. יש הרבה יועצים בשוק. הלקוחות שלי מעידים עליי שאני חיה את כל מה שאני מדברת עליו. השיטה שלי הובילה כבר מאות בעלות עסקים לתוצאות והצלחות.

אני מביאה איתי את הערכים שלי, הדרך שלי שמעוררת השראה בפני מאות אלפי אנשים ובגללה עשו עליי מעל ל-40 אייטמים בתקשורת,בטלוויזיה,ברדיו,בעיתונות ובאתרים נחשבים.
היושרה והאותנטיות שלי גבוהים מאוד. חשוב לי שהלקוחות שלי יגיעו להצלחות ותוצאות גדולות. האכפתיות שלי ללקוחות גבוהה מאוד,הרגישות והלראות אותך,הזמינות והנגישות שלי גבוהים,אני אלווה אותך יד ביד לאורך כל המסע עד שנגיע ליעדים שהצבנו ואם את מחויבת,אני לא אעזוב אותך עד שתצליחי.אני השותפה שלך להצלחה שלך ויש לי ניסיון רב וידע בהרבה מאוד תחומים בחיים ובעסקים.(אני 11 שנים בעולם העסקים ולמדתי מהמומחים הטובים ביותר).

עשיתי דרך ב-20 השנים האחרונות,דרך מאתגרת של התפתחות אישית ועסקית(שמעטים יעזו לעשות אותה) דרך שבה שילמתי מחירים מאוד כבדים : מחירים כלכליים,מחירים אישיים,מחיר ההקרבה,מחיר חברתי ועוד כדי להגיע למי שאני היום.

אל תגיעי למצב שבעוד כמה חודשים או בעוד שנה תצטערי שלא התחלת עכשיו ותיאלצי לוותר על החלום הגדול, שיתנפץ לך לרסיסים ולסגור את העסק שלך.עם הזמן הבעיות לא נהיות קטנות אלא,הן נהיות גדולות ומרחיפות ואז הרבה יותר קשה לטפל בהן וגם המחיר לטפל בהן הוא הרבה יותר גבוה.

בתור אחות אונקולגית 25 שנים יכולה להגיד לך שהחיים אף פעם לא מחכים לאף אחד. ימי המחר לא מובטחים לאיש, אף אחד לא יבטיח לנו שבאמת נהיה כאן מחר ובנוסף, חשוב שתדעי שבסוף החיים רוב האנשים מצטערים על דברים שלא עשו הרבה יותר מדברים שכן עשו.

  אין זמן נכון יותר מעכשיו: להגשים את עצמנו, את החלומות שלנו ולהפוך את העסק שלנו למותג מנצח.

החיים קצרים מאד ואף פעם לא באמת יהיה זמן "מדויק".

מזמינה אותך לקבל החלטה עכשיו וללכת אחריה עד הסוף למענך, למען העסק שלך ולמען ההשראה הגדולה שתתני לילדים שלך. כי עכשיו זה תמיד הזמן הנכון.

אנשים מצליחנים מחליטים מהר מבלי לשנות את ההחלטות שלהן. אם החלטת שזה הזמן שלך להפוך לעסק שהוא מותג מנצח ומרוויח.

אני מזמינה אותך להשאיר פרטים ממש כאן.

ויחד נבדוק התאמה לאחד מתהליכי הליווי שלי

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן