לקוחות ממליצים

עם השנים קיבלתי המון המלצות מלקוחות שלי,
חלקם אני משתפת איתכם כאן באהבה

מכל הלב
נולדת עם זה
לא האמנתי
נויה אהובה
השינוי בעקבות בקואוצ'ינג שלך הוא כמו להיוולד מחדש

כשהתחלתי אתך את הקואוצ'ינג והגדרתי מטרות לא האמנתי שתוך 3 חודשים אהיה במקום שונה לחלוטין בחיי. השינוי הוא כמעט כמו להיוולד מחדש…
את מתנה ענקית שנכנסה לחיים שלי וגם ללב, עם רגישות, אנושיות ואמפתיה גבוהות במיוחד. תודה ענקית על הזכות לעבור איתך תהליך אימון משמעותי ועוצמתי. מאמינה שתצליחי לעזור לעוד הרבה מתאמנים להגשים את המטרות שלהם. ולהפוך את העולם הזה ליפה יותר. אוהבת אותך!

תודה על 3 חודשים מעצימים ומפרים ועל ההבנה והפרגון

אני מחלקת את חיי לשניים לפני ההכרות שלי עם נויה ואחרי ההכרות שלי עם נויה. נויה את ההוכחה החיה ופועמת כי מלאכים ישנם על פני האדמה! ולא רק בשמיים.
לא ניתן לתאר את התודה הרבה על שהופעת בחיי – מאמנת קשובה, מפרגנת, בעלת הכלה אינסופית, שידעה להוביל ולהמשיך לטעת בי אמונה גם ברגעים לא פשוטים. כל דבר שאומר יתגמד לעומת הלב הענק שלך, המלא בנתינה אינסופית. לחלוטין! נויה היא אוצר! נכס צאן ברזל לאנושות! לא ניתן לכמת או לאמוד במטבעות את הנתינה שבה. היא היתה מסורה וממוקדת במאת האחוזים בתהליך האימון לא פחות, ואולי אף יותר ממני.
אני מודה לכם על ההזדמנות שנתנה לי ומוקירה ומעריכה את נויה בכל רגע שליוותה אותי בתהליך, החל על המסירות, ההקשבה, הליווי, הפרגון שבא מהלב והנתינה האינסופית שבה.
ללא ספק, זכיתי. תודה על 3 חודשים מעצימים ומפרים, על יכולת ההובלה וההקשבה, על ההבנה והפרגון, על האמונה שלך בי גם ברגעים קשים, ועל הרחבת התודעה וההבנה כי אושרי הינו חירותי.
מאמינה בך וביכולותיך לפזר את אבק הכוכבים שבאישיותך ולהפוך את העולם לטוב יותר. הייתה לי הזכות הגדולה להיות מתאמנת שלך.

בחיבה רבה, מ.ז. א. מנהלת פיננסית בכירה חולון

הודות לאישיות המיוחדת של נויה
הגעתי למטרות שהצבתי לעצמי

האימון שלי עם נויה היה עבורי מאוד עוצמתי. למעשה, הגעתי למטרות שהצבתי לעצמי הודות לאישיות המיוחדת שלה.
לנויה יש עולם פנימי עשיר עם אנרגיות טובות ואכפתיות, ולאורך כל הדרך הרגשתי את יכולתה להעביר אליי את ניסיון החיים שלה, בחוכמה. יש לה רגישות עצומה לאנשים ואינטליגנציה רגשית גבוהה. היא הרגישה אותי גם בלי שאדבר – בעדינות וברגישות, ויחד עם זאת באסרטיביות שמיקדה אותי וגרמה לי לפעול. נהניתי מכל רגע באימון, ותודה על התהליך העוצמתי שעברתי.

ד. ש מזכירה ראשון לציון

באימון איתה הרגשתי שאני הכי חשובה לה בעולם
ושהיא כל כך רצתה שאצליח ושאגיע למקום טוב בחיי

נויה היא מדהימה היא מביאה לאימון כל כך הרבה כלים, ידע ויכולות מדהימות שלה כך שהאימון הופך לעוצמתי משמעותי ותורם. היה לי אימון מדהים ומעצים והצלחתי לשנות את חיי במאה ושמונים מעלות ואין יותר מאושרת ממני. אין לי ספק שנויה תצליח כמאמנת בארץ ובעולם יש לה את כל הפרמטרים להצלחה גדולה היא יסודית, משקיענית, חרוצה, מוכנה לשלם מחירים, נותנת ערך רב לאנשים, חכמה מאוד, אנושית, שאפתנית, סבלנית, לא מפסיקה ללמוד ולהתפתח ואלופה ביחסי אנוש. באימון איתה הרגשתי שאני הכי חשובה לה בעולם ושהיא כל כך רצתה שאצליח ושאגיע למקום טוב בחיי אני מאחלת לנויה הרבה הצלחה בהמשך דרכה המוצלחת.

עופרה שריר בעלת העסק שריריס קליניק רשל"צ

תאמין שאתה יכול ואתה כבר בחצי הדרך לשם.

תאודור רוזוולט

הייתי אצל כמה מאמנים אבל נויה היא המאמנת הכי טובה
שהייתה לי היא נתנה לי את ההרגשה שאני הכי חשובה לה.

היה לי תהליך אימון מדהים נויה משקיענית, מקצוענית, רגישה ואנושית. נראה שהיא מאמנת מנוסה ולא בפרקטיקום היא מבצעת את עבודתה במצוינות. היא באמת עוזרת לאנשים לעלות את חייהם בכמה קומות ולכבוש את פסגות האוורסט שלהם. היא מאמינה בהם וגורמת להם להאמין בעצמם. אני לגמרי מאמינה בה וסומכת עליה. יש משהו מדהים באנושיות שלה ובהכלה שלה לקבל אנשים שונים ממנה. יש לה ידע רב, כלים ומיומנויות רבות שרכשה והיא לעולם לא מפסיקה ללמוד ולהתפתח ולגדול כאדם מבחינת קורסים, הרצאות וסמינרים תודה רבה על הכול.

ג.ד בעלת עסק לגני ילדים בת ים

לנויה יש את היכולת להיות מצד אחד רגישה אמפטית
מבינה ומכילה ומצד שני להעיר אותי להגיד מילים
גם אם הם כואבות שיגרמו לי לחשוב אחרת
ולהוציא אותי מאזור הנוחות.

היא מאוד אכפתית, הרגשתי את זה בשיחות, בהתעקשות שלה לא לוותר עליי ולי.
היא הצליחה לגרום לי לעשות שינוי בחשיבה ובהרגלים. היא העשירה אותי בידע ,שלחה לי למייל כל מיני כתבות ועדכונים רלוונטיים למטרה שלי.
ובעיקר הרגשתי שחשוב לה מאוד שאצליח, חייבת להודות שבהתחלה אפילו יותר משהיה חשוב לי, היא התעקשה ודיברה והעירה אותי ולא ויתרה לי לאורך כל אימון גם שהיו לי מעידות . והיא גם חיזקה אותי תמכה ועודדה לאורך כל הדרך. תודה !

מ.ב. אחות מוסמכת אקדמאית גבעתיים

אני יכול לומר שאין כאן התלבטות
נויה זו הכתובת הנכונה להעצמה ולהגשמה עצמית
אין לי מילים לתאר מהשירות לתפארת של נויה.

לפני שהכרתי את נויה מצבי היה די לא ברור לא ידעתי במה ובאיזו דרך לבחור ומה הכי נכון ולמי להקשיב להורים שרוצים דרך אחת או לעצמי.
הקשיים שחוויתי הוא שאני ניסיתי מלא דרכים כדי להגיע למה שאני היום ׳מאמן כושר׳ עד שהחלטתי שזה מה שאני רוצה עברתי מלא דברים שלא בהכרח היו נכונים לי.
נויה עזרה לי מאוד לכוון את המטרה שלי היא בהחלט עזרה לי להוריד לחץ מעצמי ולהתרכז בעתיד ולהקשיב ללב שלי ולא להקשיב לכול מה שאנשים אומרים או חושבים.
התועלת היא שהכרתי מלאך מהשמיים אחת שאוהבת לעזור אכפת לה מאנשים מקשיבה עד הסוף ועונה עד גובה השאלה ובהחלט הביאה אותי לקבל החלטות נכונות שיכולות להגשים את החלום שלי.
השיפור הוא שהיום אני נמצא במקום לגמרי אחרת ממה שהייתי בו בעבר אני יודע כבר לקבל החלטות לבד מה נכון ומה לא נכון והכי חשוב להקשיב לעצמך כי לאנשים תמיד יהיה מה להגיד.
אני רוצה לומר לנויה תודה ענקית על השירות האדיב והנדיב שלך את באמת מלאך שירד מהשמיים ובא לטובתי מודה לה׳ שנתן לי להכיר בך ואני מאחל לך ים הצלחות בעתיד, ושוב תודה ואוהב המונים!!!

סעיד בואב, מדריך כושר ובריאות, יפו תל אביב

אני ממליצה בחום להיעזר בשירותיה של נויה
היא אכן מזיזה לתוצאות במציאות

לפני שהכרתי את נויה לא ידעתי לכבד את מקומי ואת זמני ביטלתי את עצמי מול אחרים ולא ידעתי לדאוג לאינטרסים שלי כי כל הזמן הייתי עסוקה לרצות את כולם ולהיות בסדר עם כולם ולשמור תמיד על החוקים והנורמות החברתיות.
הכאבים שחוויתי בחיי כתוצאה מכך היו שלא יכולתי לסבול אנשים שכן דאגו לקדם את האינטרסים שלהם וכן כיבדו את הרצונות שלהם ואת הזמן שלהם ולכן אנשים כאלה שהיו בחיי פשוט ניתקתי עימם יחסים לגמרי כי לא יכולתי למצוא את האיזון לחיות עימם בשלום מצד אחד ומצד שני לקבל את זה שהם דואגים לעצמם.
נויה עזרה לי להבין שאני צריכה לכבד את המקום שלי ואת הזמן שלי ולדאוג אינטרסים שלי גם ולהבין שזה בסדר שגם אחרים רוצים בסופו של דבר לדאוג גם לעצמם ולחיות עימם בשלום.
התועלת האישית שהפקתי מהיכרותי האישית מנויה היא ללכת אחרי החלומות שלי לא לוותר על החלומות שלי בשביל אף אחד ולהיות ממוקדת מטרה מה אני רוצה להשיג ולעשות כל מה שצריך כדי שזה יקרה. השינוי שחל אצלי בחיים הוא שלמדתי להעריך את עצמי ולהבין שגם לי מותר לבקש ולא רק לתת. אני ממליצה בחום להיעזר בשירותיה של נויה היא אכן מזיזה לתוצאות במציאות

ר. ק. אחות בריאות הציבור ירושלים