הגשמה עצמית : 3 עצות מקצועיות שאם תיישמו אותן תצליחו להגשים את עצמכם ותגיעו לגדולה שלכם עוד בחייכם

כל אחד מאתנו נועד לגדולות. למרבה הצער, רובנו מסתלקים מן העולם בעודנו שקועים בבינוניות"(רובין שארמה).

לכל מקום שאני הולכת אני רואה הרבה מאוד אנשים אשר שואפים להגיע למשהו, אבל איכשהו הם נתקעים. אני מסתכלת ימינה ושמאלה, על אנשים אשר קרובים לי מאוד, משפחה, חברים, שכנים, מכרים, ידידים, קולגות כולם עסוקים איכשהו ביומיום, רובם בעלי משפחות, כולם עסוקים במלחמת הישרדות יומיומית ולעיתים עובדים משמרות כפולות או לחילופין עובדים בכמה עבודות, מנסים להרוויח עוד כמה שקלים, מנסים לחסוך, מנסים להחזיר חובות לבנק, מנסים להקטין את המשכנתא, מנסים לחיות. אבל הם לא מצליחים להגשים את עצמם ובעקבות זאת הם חיים חיים בינוניים. נשמע מוכר? האם גם אתם לא מצליחים להגשים את עצמיכם ?

כי זה בדיוק הנושא של המאמר החדש שהעליתי לבלוג השראה לחיים, שבו אני אצייד אתכם  ב- 3 עצות מקצועיות שאם תיישמו אותן תצליחו להגשים את עצמכם ותגיעו לגדולה שלכם עוד בחייכם. העצות הללו יחסכו לכם המון תסכול והמון זמן ויביאו אתכם להגשמה העצמית שלכם בדרך הכי נכונה והכי מדויקת. מוזמנים לקרוא, ליישם וכמובן לשתף.

כמו שיכולנו לראות רוב האנשים לא מצליחים להגשים את עצמם ועקב כך הם חיים חיים בינוניים. כדי שלכם זה לא יקרה – אני רוצה לצייד אתכם ב 3 עצות מקצועיות שאם תיישמו אותן תצליחו להגשים את עצמכם ותגיעו לגדולה שלכם עוד בחייכם.

טיפ מספר 1 : גלו את עצמכם והכירו את עצמיכם הכי טוב שאתם יכולים לעומק :

זהו המפתח להצלחה הגדולה שלכם להגיע להגשמה עצמית, לממש את כל כישרונותיכם ואת כל הפוטנציאל שלכם. בהעדר הכלי הזה אי אפשר להגיע להגשמה עצמית, להצלחות והישגים בתחום ההגשמה העצמית.

אז מה צריך לעשות ?

קודם כל לעשות בדק עם עצמיכם לעומק לשאול את עצמיכם את השאלות הבאות שאציג כדלקמן עכשיו. דבר חשוב שאציין הוא שעליכם לענות על כל השאלות בכנות מלאה על פי הרצונות האמיתיים שלכם. ? השאלות הן : מה אתם אוהבים לעשות ? מהם השאיפות שלכם ? מהם החלומות הגדולים שלכם? באיזה תחום אתם רוצים להגשים את עצמכם ? מהו הדבר שאתם הכי טובים בו ? מהו הדבר שכאשר אתם עושים אותו הזמן עובר לכם הכי מהר שאפשר? מהו הדבר שכאשר אתם עושים אותו הוא בא לכם בקלות כמו שיש לכם כישרון טבעי לדבר מסוים או מיומנות מסוימת, אתם אוהבים לעשות את הדבר הזה ואתם טובים בעשייה שלו ? מהן החזקות ומהן החולשות שלכם ? מהם הערכים שלכם שאתם מאמינים והם נר לרגליכם ?

שנית, אחרי שעניתם על כל השאלות בסעיף הקודם תשאלו את עצמיכם האם באמת יש לכם את הכישורים המתאימים ואת כל הכלים והידע הנחוץ להגשים את עצמכם ? וכמה אתם רוצים להגשים את עצמיכם בתחום שבחרתם ממספר 1-10 . התשובה שלכם צריכה להיות 8 ומעלה.

טיפ מספר 2 : בדקו ובחנו לעומק מה עומד בינכם לבין ההגשמה העצמית שלכם

אחרי שעניתם על כל השאלות לעומק בכנות רבה נשאר לכם לבחון מה באמת חוסם אתכם מלהגשים את עצמיכם, את הכישורים שלכם ואת הפוטנציאל הגדול שלכם ?

אז מה צריך לעשות ?

שאלו את עצמיכם את השאלות הבאות : למה עדיין לא הגשמתם את עצמכם ? האם לא הגשמתם את עצמכם בגלל שאתם לא מאמינים בעצמכם ? מהם החסמים שעומדים בינכם לבין ההגשמה העצמית שלכם ? מהן האמונות המגבילות שלכם בהקשר להגשמה העצמית שלכם ? מהם האמונות שלכם על עצמכם, האם אתם חושבים שאתם מספיק טובים כדי להשיג את היעדים והמטרות שלכם כדי להגיע להגשמה עצמית.

חקרו את עצמיכם באיזה סביבה של אנשים אתם נמצאים : האם אתם נמצאים בסביבה של אנשים שהגשימו ומגשימים את עצמם, בחברת אנשים מצליחנים ?. מחקרים מראים כי אנחנו הממוצע של 5 האנשים שאנחנו מסתובבים איתם ביום יום הכי הרבה.

טיפ מספר 3 : קחו מנטור לחיים

חפשו מנטור שהיה במקום שאתם נמצאים בו היום ושכעת הוא נמצא בדיוק במקום שאתם רוצים להיות בו.

אז מה צריך לעשות ?

חשוב מאוד לחפש מנטור מעורר השראה שעשה דרך הוא יעזור לכם להשיג את היעדים שלכם והוא יקצר לכם משמעותית את הדרך להשגת היעדים שלכם. תוכלו ללמוד ממנו רבות הוא ילמד אתכם איך לא ליפול לבורות שהוא נפל בהם בדרך להשגת היעדים שלו, יש לו חוכמת חיים וראייה מרחבית על החיים והוא בעל מודעות עצמית גבוהה וחשיבה תודעתית ולכן הוא יוביל אתכם וידחוף אתכם קדימה למקום שאליו אתם רוצים בדרך הטובה ביותר ויחסוך לכם הרבה זמן ואנרגיות על ניסוי ותהייה. מאמן הרבה פעמים יאיר לכם את אזור העיוורון שלכם, הוא יזהה ויגלה לכם את המחסומים שלכם ויעזור לכם להסיר אותם.

בשורה התחתונה :

כמו שיכולתם ללמוד מהמאמר רוב האנשים לא מצליחים להגשים את עצמם ולכן הם נאלצים לחיות בבינוניות ובהישרדות כל ימי חייהם. כדי להצליח להגיע להגשמה עצמית יש 3 עצות מקצועיות מאוד חשובות שחשוב מאוד ליישם אותם כי הן יעזרו לכם להגשים את עצמיכם ברמה הגבוהה ביותר וכך תוכלו להגיע לגדולה שלכם עוד בחייכם.

1 גלו את עצמיכם והכירו את עצמיכם הכי טוב שאתם יכולים לעומק.

2 בדקו ובחנו לעומק מה עומד בינכם לבין ההגשמה העצמית שלכם.

3 קחו מנטור לחיים. 

עכשיו אתם

עד כאן נתתי לכם 3 עצות מקצועיות שכל אחד שרוצה להצליח להגשים את עצמו חייב להכיר. עכשיו תורכם מה תוכלו לתרום מניסיונכם ? איך אתם מגשימים את עצמם וממשים את הפוטנציאל שלכם ?

אשמח אם תשתפו אותנו פה למטה, בתגובות, כדי שכולנו נוכל ללמוד ולצמוח.

הצעד הבא שלכם להצלחה

אהבתם ? שתפו את המאמר עם החברים. רוצים לקבל ממני עוד טיפים מועילים, עצות שוות והדרכה מעשית איך להגעה להגשמה שלכם ולגדולה שלכם עוד בחייכם ? הקליקו עכשיו על הקישור והורידו את המדריך החינמי שלי "7 העקרונות ליצירת חיים ללא חרטות" שבו תוכלו לגלות איך לחיות את החיים שלכם בלבד בעוצמה, באושר עם שמחת חיים, עם מימוש כישרונותיכם, עם הגשמה עצמית והגשמת חלומותיכם ועכשיו אתם יכולים להוריד לגמרי בחינם- מתנה ממני באהבה אליכם.

  לקבלת המדריך         

אודות נויה

 נויה אור יהב מרצה, יועצת עסקית שמצמיחה בעלי עסקים ועסקים. מובילה לבניית עסק מצליח ומרוויח, מובילה בעלי עסקים להיות אנשי עסקים מותגים מצליחים ומרוויחים. מאמנת אישית ועסקית לקריירה והגשמה, מוציאה אנשים, מרצים ובעלי עסקים לאור עם הסיפור האישי שלהם/ הבשורה שלהם לעולם. הופכת מרצים למותגים. ליווי צמוד אישי ועסקי, מיתוג, שיווק הרצאות ומכירת הרצאות פי 3 

צור קשר

הצטרפו אליי לפייסבוק

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן