הסיפור של נויה

 נויה אור יהב מרצה,מאמנת ויועצת עסקית שמצמיחה בעלי עסקים ועסקים. מובילה לבניית עסק מצליח ומרוויח, מובילה בעלי עסקים להיות אנשי עסקים מותגים מצליחים ומרוויחים. מאמנת אישית ועסקית לקריירה והגשמה, מוציאה אנשים, מרצים ובעלי עסקים לאור עם הסיפור האישי שלהם/ הבשורה שלהם לעולם. הופכת מרצים למותגים. ליווי צמוד אישי ועסקי, מיתוג, שיווק הרצאות ומכירת הרצאות פי 3 

הסיפור האישי שלי - כך הכול התחיל...

נולדתי בעיר רמלה בשם שושנה. מעולם לא אהבתי את השם הזה, הוא הוביל אותי למקומות הנמוכים ביותר בחיים. איתו הייתי חסרת ביטחון, חסרת הערכה עצמית ולא הפסקתי לרצות אנשים : את הגננת, את המורה, את אימי ואבי, את סבתא שלי, את האחות האחראית, את החברים ואת מוסכמות ונורמות החברה.

חוויתי עצב עמוק וכאב גדול בגלל הילדות הקשה שעברתי, גדלתי בבית קר, ללא חום ואהבה, ללא שום הכוונה לחיים, ללא תמיכה כלשהיא וללא מילה אחת טובה. עברתי התעללות פיזית ונפשית קשה והרגשתי כמו הכבשה השחורה של המשפחה. חייתי כדי לרצות אנשים אחרים, חשבתי ונהגתי לפי בחירותיהם ולא חייתי לפי בחירותי, למדתי לחשוב בדיוק כמו שלימדו אותי חבשתי על עצמי מסיכה חברתית והתרחקתי לגמרי מהאני האמיתי שלי, הדחקתי את רגשותיי האמיתיים החבאתי את האמת שלי, לאט לאט נסגרתי ותחושת הערך העצמי שלי ירדה מאוד. נשמתי החלה להתמעך ותחושת האומללות שחוויתי רק הלכה וגדלה, חשתי שאני מאבדת את כל היצירתיות ואת המרץ לחיות את החיים.

חייתי בחשיכה מוחלטת ,ניהלתי מערכות יחסים הרסניות,קשרים עם אנשים מרירים ושיפוטיים, ביקורתיים, קנאים ויהירים. אימצתי אמונות של אחרים לאופן שבו העולם התנהל,החנקתי לגמרי את הרגשות העצומים והנפלאים שבי. חייתי רק באמצעות המוח ולא באמצעות הלב והתמודדתי עם שיעורים קשים של החיים: עם חברה שלא קיבלה אותי כמו שאני, עם עודף משקל ניכר, עם גברים שדחו אותי בדייטים, עם עשרות פעמים של דחיות מבתי ספר להסמכה שלא קיבלו אותי ללימודי אחות מוסמכת, עם נישואים הרסניים הכוללים התעללויות לבעל שלא נתן לי להרגיש אפילו יום אחד של אושר ועשיתי שגיאות רבות.

בגיל 29 עברתי לעבוד כאחות ביחידת אשפוז המטואונקולוגיה זה היה הרגע שבו קיבלתי פרופורציות לחיים ומהם הדברים הכי חשובים בחיים, טיפלתי בהמון מטופלים אונקולוגים והמטולוגים בכל דרגות מחלתם כמו כן, טיפלתי בהם בגסיסתם וליוויתי אותם אל סוף חייהם והבנתי שהחיים יכולים להיות כל כך קצרים ויכולים להיגמר מהר מאוד והבנתי לעומק שטרגדיה הגדולה בחיים היא שיש אנשים שמתים מבלי לגלות מי הם באמת. 

בעקבות כל האירועים שקרו לי ביחידת אשפוז המטואונקולוגית הבנתי מהר מאוד

איך צריך לחיות את החיים הנפלאים שנועדו לנו במלואם.צריך להיכנס לתוך המגרש ושם לשחק את משחק חיינו וצריך לממש את כל הפוטנציאל שלנו ואת כל הכישרונות שלנו לפני שנלך לעולמנו.

בעקבות כל האירועים שקרו לי ביחידת אשפוז המטואונקולוגית הבנתי מהר מאוד שצריך לחיות את החיים הנפלאים שנועדו לנו במלואם וצריך להיכנס לתוך המגרש ושם לשחק את משחק חיינו וצריך לממש את כל הפוטנציאל שלנו ואת כל הכישרונות שלנו לפני שנלך לעולמנו.

אחרי שהבנתי לעומק את כל התובנות מיחידת אשפוז המטואונקולוגית הייתי לאחר חמש שנות נישואים מהגיהינום בדיוק הייתי לקראת סיום לימודים לתואר הראשון בסיעוד ואז אמרתי לבעלי את המילים הבאות: שמע יש עכשיו מבצע חסר תקדים: מי שמסיים תואר ראשון מקבל 2 תעודות תעודת גירושין ותעודת תואר ראשון ובעלי לא האמין שעם הביטחון העצמי שלי והערכה העצמית שלי בגובה דשא אני באמת איישם את מה שאמרתי.
אני הייתי נחושה לבצע את זה וחובת ההוכחה הייתה עלי ולכן התגרשתי ושיניתי את כל חיי: לאחר שהתגרשתי החלפתי את שמי לנויה. בחנתי לעומק את אמונות היסוד שלי, את הנחות היסוד שלי והתמסרתי למחויבות שקיבלתי – להיפטר מי מה שלא בריא לי כלומר, אנשים, הרגלים, חפצים, אמונות מוטעות, הרגלים מעכבים והנחות יסוד לא מקדמות.

במהלך השינוי קראתי הרבה ספרים שקשורים להתפתחות אישית, עזרה עצמית, פילוסופיה ופסיכולוגיה והשתתפתי פעם אחרי פעם הסדנאות וקורסים להתפתחות אישית. שיניתי את הרגלי התזונה שלי וירדתי 40 קילו. שיניתי את אופן המחשבות שלי ואת ההתנהגות שלי והפכתי לאישה אמיתית, אופטימית, הרמונית וחכמה יותר מן האישה שהייתי.
כאשר התחלתי לחיות לפי האמת שלי ועל פי התנאים שלי והתחלתי לדבוק בערכים שמדברים אל החלק הטוב שבי מבלי להיכנע ללחצים של הסביבה ואז גם התחלתי לנהל מערכות יחסים בריאות ונגמלתי סופית מי מה אנשים יגידו, מה אנשים יחשבו עליי ומי לא נעים לי. הגמילה הזאת נתנה לי את החופש הגדול בחיי.

הפכתי להיות אישה מעשית ולמדתי שעדיף להסתכן ולהיכשל מאשר לא להסתכן כלל. התחלתי לחיות על פי האמת שלי ועל פי התנאים שלי והתחלתי לדבוק בערכים שדיברו אל החלק הטוב ביותר שלי מבלי להיכנע ללחצים של הסביבה והתחלתי לנהל מערכות יחסים בריאות, יצרתי את הדברים החשובים לי והתחלתי לממש את כל הפוטנציאל והכישרונות אשר טמונים בי ואז הייעוד שלי מצא אותי.

ואז הבנתי שיש לי ייעוד חדש בחיים

אחרי שעזרתי לעצמי ושיניתי את חיי ב- 180 מעלות הייעוד שלי מצא אותי: להיות מגדלור של אנשים,להוביל אותם למצוא את הדרך האמיתית והמדויקת להם ולהוביל אותם אליה, להוציא אותם מהמקומות החשוכים ולהוביל אותם למקומות מוארים והכי גבוהים בחייהם. במילים אחרות לעזור לאנשים שפעם הייתי בדיוק במצב שהם נמצאים בו היום כלומר, לעזור לאנשים שמרגישים מפוספסים ומתוסכלים בגלל שהם מנסים כל הזמן לרצות אחרים במקום ללכת בעקבות הרצונות שלהם בלבד, השאיפות והחלומות של שלהם למצוא את הדרך לחיות כמו שהם רוצים ולהיות מי שהם רוצים.

כמו כן,להוביל אותם לגלות מי הם באמת, להוביל אותם להתחבר לרצונות האמיתיים שלהם ולהוביל אותם לחיות את הייעוד שלהם.

בנוסף,להוביל אותם לברוא מציאות חדשה לחייהם דרכה הם יכולים לחיות חיים טובים, עוצמתיים ומאושרים עם מימוש כל הפוטנציאל ומימוש כל הכישרונות שיש להם וכך הם יכולים להגיע לפסגות האוורסט שלהם וכך גם הם יוכלו להגיע לגדולה שלהם עוד בחייהם. ועוד דבר מאוד חשוב להוביל אותם לעלות על במות ולהיות מרצים בלתי נשכחים עם ההרצאה המנצחת שלהם,להוביל אותם לצאת לאור עם הסיפור האישי שלהם,לצאת לאור עם האמת שלהם ועם הבשורה שלהם לעולם,להפוך אותם ממרצים למותגים ומרצים שמתפרנסים פי 3 מההרצאות ששלהם.

בתאריך 8.8.2018 התפטרתי ממקום עבודתי כאחות אונקולוגית אקדמאית,התמסרתי לשליחות  שלי ועזבתי עבודה בטוחה בלי שום עוגן כלכלי.התקבלתי להיות מרצה במכללה האקדאית ר"ג ושם אני מלמדת בנוסף,להשתלות איברים גם את התורה שלי ואת הדרך שלי לחיים מלאים באומץ, בעוצמה, בהגשמה, באושר ובלי חרטות על דברים שלא עשינו שעוד יכולנו לעשות אותם. עליתי על עשרות במות וסיפרתי את הסיפור שלי לאלפי אנשים.הסיפור והדרך שלי סוקרו במגזינים נחשבים ואתרים פופולריים כמו לאישה, מנטה, סלונה, מעריב, אקסנט, דה ווילאג, מגזין ההשראה, אתר של חדשות 13. וגם בטלוויזיה הופעתי בתוכניות בוקר בתוכנית של פותחים יום בערוץ 13, בתוכנית של פאולה ולאון בערוץ 12.קיבלתי פינה משלי "התורה של נויה" בתוכנית הסלון שלי שלי גפני בערוץ 12 ואני מרצה אירוע גדול של נשים פורצות דרך מכל הדתות.ולאחרונה קיבלתי הצעות מכמה מדינות בעולם להרצות על סיפור החיים שלי וזה רק הולך וגדל כל ההזדמנויות ופתיחת הדלתות הגדולה אחרי 16.5 שנים של דרך מאתגרת, בוחנת, מדויקת וארוכה שעשיתי.

החיים הם רצף של שיעורים שחייבים לחיות אותם על מנת להבין

הלן קלר

מה אני מביאה איתי
 • הדבר הכי חשוב הראשון שאני מביאה איתי היא אנושיות,רגישות, דיבור בגובה עיניים, אינטליגנציה רגשית גבוהה ותשוקה ענקית לקדם אתכם הכי מהר והכי רחוק שאפשר, אפילו יותר ממה שאתם מרשים לעצמכם לחלום.
 • ניסיון חיים גדול וסיפור חיים שלי שמעורר השראה בקרב קהילה של עשרות אלפים ברשתות החברתיות והוא כולל בתוכו : אומץ, אמונה, אהבה עצמית, נחישות, מיקוד מטרה, הליכה אחרי הלב,התפתחות אישית והגשמה עצמית,אנושיות, ערכים ומתן ערך לעולם ולאנשים. בנוסף, ניסיון שלי והדרך הגדולה והמשמעותית שאני עשיתי ועכשיו אני מובילה בה אחרים.
 • מעקב אחר כל החידושים בתחום ההתפתחות האישית כדי להביא לכם את הידע הכי טרי ופורץ דרך שיש, להצלחתכם (כדי שגם אתם תתקדמו ותתעדכנו במידע ובטיפים הכי הכי שיש).
 • מאות קורסים וסדנאות אצל טובי המומחים בכל התחומים הרלוונטיים להתפתחות אישית שמאפשרים לי להעניק לכם כלים עכשוויים פורצי דרך כדי לעשות פריצת דרך משמעותית בחייכם וכדי לעזור לכם לחיות את החיים שתמיד רציתם לחיות ולא העזתם לחיות.

לאורך השנים השקעתי כסף רב, מאות אלפי שקלים ברכישת ידע ורכישת כלים מקצועיים מהמורים הטובים בארץ ובעולם, כמו: טוני רובינס, רובין שארמה, דן מילמן, לואיס היי, ג'ון אסרף, פאולו קוואלו, דיפאק צ'ופרה ובוב פרוקטור. השתתפתי במאות קורסים וסדנאות אצל טובי המומחים בכל התחומים הרלוונטיים להתפתחות אישית, שמאפשרים לי להעניק לכם כלים עכשוויים פורצי דרך כדי לחולל פריצת דרך גם בחייכם, ולעזור לכם לחיות את החיים שתמיד רציתם ולא העזתם.

 • לימודי הסמכה לתואר אחות מוסמכת.
 • לימודי תואר ראשון בהצטיינות יתרה בסיעוד ולימודי תואר שני במנהל מערכות בריאות בהצלחה מרובה.
 • לימודי קורס על בסיסי באונקולוגיה.
 • לימודי הדרכה קלינית.
 • לימודי תיאום השתלות איברים.
 • לימודי קורס אימון אדלריאני מוסמך במכון אדלר.
 • לימודי הנחיית קבוצות.
 • לימודי ביזנס פרקטישנר. – NLP PLUS
 • קורס   NLP MASTER
 • קורס  NLP TRAINER
 • .לימודי התמחות באימון עסקי וארגוני
 • קורס להכשרת טריינרים.
 • מועדון המיליון קורס זהב לבעלי עסקים.
מה אני יכולה לעשות בשבילכם

את כל זאת ועוד, יצקתי בתהליך מובנה של 8 מפגשים (לא כל אדם מתאים ל-8 מפגשים קצרים. זה מתאים לאדם שיש לו מטרה, הוא ממוקד מטרה, נחוש ועקבי והוא גם פרואקטיבי לעשות הכול כדי להשיג אותה) שמותאמים לכל מתאמן ומתאמנת על פי האישיות,אורח חיים, הרצונות האמיתיים, החזון, והתכונות האישיות ומקלה עליכם את תהליך השינוי, רכישת הרגלים חדשים והיפטרות מהרגלים אשר לא מקדמים אתכם. ומובילה אתכם בדרך הנכונה והמדויקת לכם בדרך להגשמת הרצונות, המטרות והחלומות שלכם.

בשלוש השנים האחרונות עזרתי למאות מתאמנים רבים להגשים את מטרותיהם ואת חלומותיהם הגדולים בהצלחה מרובה ויצאו עם שביעות רצון גבוהה מהתהליך איתי. רוב המתאמנים הגיעו אליי ללא הערכה עצמית,מבולבלים ומתוסכלים,אחרי שהשקיעו הרבה כספים אצל מאמנים אחרים, אך ללא תוצאות. אחרי תהליך איתי הם יצאו מחויכים ומאמינים בעצמם. הם מצאו את דרכם האמיתית והמדויקת להם,מצאו את הייעוד שלהם, הם הגיעו למקומות מוארים וטובים בחייהם והשיגו את המטרות שלהם מעל ומעבר למצופה.הם עלו על במות והוציאו את ההרצאה שלהם לאור בביטחון רב,הוציאו את הסיפור שלהם לאור,רוב המתאמנים שלי קיבלו תוצאות פנומנליות וחלק מהם אפילו קיבלו הכרה בעולם על הכישרון שלהם והם עובדים בארץ ובחו"ל.

החזון שלי

שרוב האנשים בעולם יחיו את חייהם על פי הרצונות האמיתיים שלהם ויהיו מי שהם באמת, מה שהם רוצים ומה שהם נועדו להיות. לתרום ליצירת חברה שלוקחת אחריות מלאה על חייה, חברה שהיא מודעת יותר, הוגנת יותר, מכבדת יותר, סובלנית יותר, חברה בעלת כושר הקשבה ואמפטיה שמושתתת על ערכים טובים ומוסריים, חברה מכילה יותר ומקבלת את השונה כשווה ערך. כמו גם, ליצור חברה בה כל אדם יחיה מתוך בחירה אישית שלו, יגשים את חלומותיו ושאיפותיו ויחיה את חייו מתוך הרצונות האמיתיים שלו ויהיה כל מה שהוא רוצה. והכי חשוב ליצור חברה בה אנשים עושים בדיוק את מה שהם מדברים בנוסף, ליצור חברה שמעודדת אהבה עצמית ואהבה לזולת, מעודדת חמלה ומחילה.

גם החיים הארוכים ביותר קצרים להדהים כאשר מודדים אותם באמת המידה של הנצח. אנחנו מקדישים תשומת לב רבה כל כך לעניינים טריוויאליים במשך החיים, שוכחים את מה שהכי חשוב ולא מבינים שהחיים יחלפו על פנינו אלא אם כן נתחיל להשתתף במשחק. לעיתים קרובות, כאשר כבר נתעורר, יהיה מאוחר מדי, ונגלה שהשנים הטובות ביותר שלנו כבר חלפו.
רובין שארמה

גם החיים הארוכים ביותר קצרים להדהים כאשר מודדים אותם באמת המידה של הנצח. אנחנו מקדישים תשומת לב רבה כל כך לעניינים טריוויאליים במשך החיים, שוכחים את מה שהכי חשוב ולא מבינים שהחיים יחלפו על פנינו אלא אם כן נתחיל להשתתף במשחק. לעיתים קרובות, כאשר כבר נתעורר, יהיה מאוחר מדי, ונגלה שהשנים הטובות ביותר שלנו כבר חלפו.
רובין שארמה